HAKKIMIZDA 


    İnsan odaklı hareketle, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunan yurdumuz, misafirperver ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır. Sektöründe 5. yılını dolduran işletmemizin hiçbir vakıf ya da cemaat bağlantısı bulunmamaktadır.

     Özel Nilsu Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, gerek konum avantajı gerekse konforu nedeniyle veli ve öğrencilerin tercih sebebi olmaktadır. Yurdumuz Buca'nın merkezinde, Dokuz Eylül Üniversitesi İMYO ve Buca Eğitim Fakültesi'ne en yakın yurttur. Dokuz Çeşmeler yerleşkesine 10 dk.yürüme mesafesinde dolmuş ve otobüs duraklarına çok yakın bir konumdadır.

Son olarak belirtelim ki;

Nilsu Kız Öğrenci Yurdu Öğrencileri MUTLUDUR.

     Çünkü odaları günlük temizlenir, internetleri hızlı ve sınırsızdır,yemek listesi, temizlik planlaması,özel gün ve partilerin kararlaştırılmasında öğrenci değerlendirmeleri ve talepleri göz önüne alınır. Öğrencilerimiz kütüphane, yemekhane,bahçe gibi ortamlarda uzun yıllar sürecek dostluklara temel atarlar, sessiz huzurlu etütlerde verimli saatler  geçirirler, güvenli huzurlu şekilde konaklarlar, yurt yetkilileri öğrencilerin her türlü soru ve sorunları ile 24 saat ilgilenirler ve veliler ile yıl boyu  koordinasyon ve haberleşme halindedirler.

Yurdumuzda ki tüm hizmetler öğrencilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillenmiştir.


Yurdumuzun Hitap Ettiği Okullar ve Ulaşımı

  • Dokuz Eylül Üniversitesi ( Yurdumuz Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesine en yakın yurttur. )
  • Ege Üniversitesi ( Otobüs- Dolmuş 30-40 dk.)
  • Ekonomi Üniversitesi (Otobüs- İzban-metro 30-40 dk.)
  • Demokrasi Üniversitesi (Otobüs- İzban-metro 30-40 dk.)
  • Bakırçay Üniversitesi  (Otobüs- İzban- 45 dk.)